Dostawa i płatność

Darmowa dostawa

Od kwoty 299 zł

7 dni na zwrot

Możesz dokonać zwrotu bez podania przyczyny!

Przyjazna obsługa

Uzyskaj pomoc w razie trudności!

Kupony

Nasi stali klienci otrzymują sezonowo kody rabatowe!

Dostawa

Zamówione towary są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskieji odbywa się pod adresem wskazanym przez Klienta w formularzu zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się za pośrednictwem:- DHL Parcel– Kurier InPost- Kurier DPD-  InPost Paczkomaty

W momencie przekazania towaru firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany w zamówieniu.

Czas wysyłki

Czas wysyłki towarów jest oznaczony na stronach Sklepu internetowych DaVero by melcia i wynosi od 24 godzin do 4 dni roboczych. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby dostawa towaru nastąpiła w czasie podanym w karcie produktu w sklepie internetowym. W przypadku niemożliwości dostawy towaru w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

Koszt dostawy

Koszty dostarczenia Towaru, które oprócz ceny za Towar ponosi Klient, są podawane na stronie internetowej Sklepu przy składaniu Zamówienia. Koszt dostawy towaru w przypadku wyboru płatności za pobraniem w całości pokrywa Klient. W momencie przyjęcia towaru Klient zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się własnością Klienta.

Płatność

Jako sposób zapłaty w naszym sklepie jest możliwość możliwość:

  • przelewu na konto bankowe
  • płatności za pośrednictwem usług płatniczych dostawców zewnętrznych – przelewy 24.
  • za pobraniem

Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu DaVERO by Melcia   zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klient jest obowiązany do dokonania płatności za pomocą jednego z wyżej wymienionych sposobów w terminie 2 dni kalendarzowych od dnia zawarcia sprzedaży.

W przypadku wyboru płatności za pobraniem, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.